EN
rumah  » produk  » PLC Splitter  » Insert Jenis
Insert Jenis
  • /img / 1x8-sc-upc-plc-splitter.jpg
  • /upfile / 2018/10/22 / 20181022171431_940.
  • /upfile / 2018/10/22 / 20181022171446_276.jpg

1X8 SC / UPC plc splitter, jenis kaset dengan penyambung Splitter Optical,plug-dalam jenis dengan penyambung demultiplexer

SCUPC PLC 1X8 splitter gentian optik Box FTTH PLC kotak Splitter

spesifikasi

Ciri-ciri komputer teknikal untuk SCUPC PLC 1X8 splitter gentian optik Box FTTH PLC kotak Splitter

4.Pengkapsulan Saiz untuk SCUPC PLC 1X8 splitter gentian optik Box FTTH PLC kotak Splitter

5.Maklumat pesanan

Hubungi Kami
  • Penerangan Produk
  • aplikasi
  • Pembungkusan
  • PERTANYAAN
Penerangan Produk

Ciri-ciri SCUPC PLC 1X8 splitter gentian optik Box FTTH PLC kotak Splitter
-Low sisipan kehilangan,&nrendah;Low PDL dan Tinggi kebolehpercayaan
-Tinggi pulangan kehilangan dan Baik kebolehulangan
-Lebar panjang gelombang pelbagai
-Cemerlang saluran ke saluran keseragaman

aplikasi

aplikasi daripada SCUPC PLC 1X8 splitter gentian optik Box FTTH PLC kotak Splitter
-LAN,WAN dan Metro Networks
-projek FTTH & FTTX kerahan
-Sistem CATV
-GPON,EPON
-Fiber Optic Test Equipment
-Data-asas Transmit Jalur Lebar Net

Pembungkusan

Pembungkusan

Eksport kadbod pembungkusan untuk kotak slot kotak plug-dalam kotak plc splitter slot

Menjual Unit: item tunggal

 

Jenis pakej: 100 pcs / kadbod setiap

Masa penghantaran

dihantar pada 10 hari selepas pembayaran