EN
rumah  » produk  » jenis MPO
jenis MPO
  • /img / mpo_fiber_optic_patch_cord.png
  • /upfile / 2018/07/23 / 20180723095345_405.png
  • /upfile / 2018/07/23 / 20180723154445_300.png

MPO Fiber Optic Patch Cord

spesifikasi

jenis serat

Mod tunggal

Multi-Mode

Insertion oss(dB)

0.3

0.35

Suhu(â "ƒ)

-40~ 85

-40~ 85

kebolehulangan(dB)

0.1

0.1

tukar(dB)

0.2

0.2

kehilangan pulangan(dB)

PC45,UPC50, APC65

40

diameter kabel(mm)

3.0mm ,2.0mm,0.9mm

bahan ferrule

zirkonia seramik

Hubungi Kami
  • Penerangan Produk
  • aplikasi
  • Pembungkusan
  • PERTANYAAN
Penerangan Produk

Kabel mod tunggal atau multimode MPO serat yang boleh didapati dari G-TECH adalah Kenalan multifiber digunakan dalam backplane berkepadatan tinggi dan Papan Litar Bercetak (PCB) aplikasi dalam data dan sistem telekomunikasi. MPO penyambung kabel gentian menawarkan sehingga 12 kali ketumpatan penyambung standard, menyediakan ruang yang ketara dan penjimatan kos. MPO penyambung serat patch menggunakan ketepatan acuan ferrules MT, dengan pin panduan logam dan dimensi perumahan tepat untuk memastikan penjajaran gentian apabila mengawan. Kabel gentian MPO boleh massa ditamatkan kombinasi 4, 8, atau 12 kabel gentian reben.

Ciri-ciri:

* Kehilangan rendah, kehilangan pulangan yang tinggi

* ketahanan mekanikal yang sangat baik

* kebolehpercayaan yang tinggi dan kestabilan

*standard Telcordia   GR-326-CORE

* kebolehulangan yang baik dan exchangeability

 

Sayanformation:

1. jenis penyambung: MPO

2. Ferrule End-muka: PC, UPC, APC
3. Jenis teras: Single-mode (SM: 9/125um), mod (MM: 50/125um atau 62.5 / 125um)
4. kabel Kuantiti: Simplex atau Duplex
5. Diameter kabel: 3.0mm, 2.0mm, 0.9mm
6. Panjang kabel: 1, 2, 3 meter atau disesuaikan
7. jenis kabel: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP, sidang pleno

aplikasi

CATV

peranti aktif   penamatan

Telecommunication Networks

Metro

Kawasan tempatan   Networks(Lans)

Pemprosesan data   rangkaian

peralatan ujian

premis   pemasangan

Rangkaian Kawasan Luas(WAN)

Pembungkusan

Butir-butir bungkusan

1. PE pembungkusan dengan kadbod. 
2. Mengikut pelanggan \ 's permintaan.

Port

Ningbo

Mendahului masa :

dalam 10 hari ( kualiti besar perlu mengesahkan lagi)